Przedłużanie paznokci u stóp

Pedicure jest zabiegiem kosmetycznym, który polega na odpowiedniej pielęgnacji skóry sto i naturalnej płytki paznokcia. Kobiety najczęściej wykonują manicure gdyż jak wiadomo paznokcie u rąk pokazujemy codziennie, dlatego chcemy by wyglądały pięknie i zadbanie.. Natomiast ozdobione paznokcie u nóg trzeba mieć kiedy pokazywać i najlepszą na to porą jest, oczywiście wiosna-lato, kiedy to na nogi możemy włożyć klapki czy sandały. Jednakże, jak już wyżej wspomniałam, pedicure polega nie tylko na ozdobie paznokcia, ale także na jego pielęgnacji i odżywianiu, dlatego można go od czasu do czasu wykonać. Piękny wygląd paznokci znacznie poprawi nasze samopoczucie.

Oczywiście, paznokieć pod taki zabieg, należy odpowiednio przygotować czyli skrócić do pożądanej przez nas długości, usunąć skorki cążkami. Możemy zastosować również peeling oraz balsam. Tak przygotowany paznokieć odtłuszczamy i malujemy wybranym przez nas lakierem.

Innym sposobem na piękny wygląd paznokci jest sposób żelowy. Najlepiej wykonać go w salonie kosmetycznym, gdyż niełatwo jest go sobie wykonać samemu w domu, Na pedicurze żelowym trzeba choć trochę się znać wiec lepiej, aby ten zabieg wykonała nam kosmetyczka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *