Japoński manicure

Ogromną popularnością cieszy się dziś w Polsce japoński manicure. Mimo, że zabieg jest nowy, nieznany to jednak bardzo łatwo go wykonać. Japoński manicure w głównej mierze polega na wcieraniu energicznymi ruchami pasty w naturalną płytkę paznokciową a następnie naniesieniu na nią warstwy pudru. Taki zabieg trwa około trzydziestu minut i należy go powtarzać, co trzy tygodnie, aby przeprowadzić uzupełnienie.

Aby móc prawidłowo i profesjonalnie wykonać manicure japoński musimy być do niego odpowiednio przygotowani, oraz posiadać odpowiedni zestaw, w skład, którego wchodzi bardzo wiele narzędzi. Przede wszystkim, aby wykonać ów zabieg potrzebna jest pasta, którą należy wcierać energicznymi ruchami w naturalną płytkę paznokciową za pomocą przeznaczonej do tego specjalnej polerki. Następnym niezbędnym składnikiem jest puder, bądź też pasta, którą również należy wcierać puder energicznymi ruchami w naturalną płytkę paznokciową za pomocą przeznaczonej do tego polerki. W taki właśnie sposób możemy doskonale zabezpieczyć naszą płytkę paznokciową. Oprócz pasty potrzebne są nam różne typy pilników. Jednym z nich jest zielona polerka z jelonka, która używana jest do wcierania pasty. Oprócz tego potrzebujemy polerki różowej, która służy z kolei do wcierania pudru. Oprócz tego do manicure japońskiego nieodzownym elementem zestawu jest dwustronny pilniczek, jaki służy do skracania a także matowienia paznokci przed wykonaniem głównego zabiegu. Ostatnim elementem zestawu jest plastikowa szpatułka, która służy do odpychania skórek przed wykonaniem zabiegu, aby zapewnić idealny, równy kształt.

Metoda, jaką poleca nam sposób, jakim jest japoński manicure wzmacnia nasze naturalne paznokcie a także nadaje im śliczny połysk przypominający różową perłę. Jest to niezwykle unikalna metoda, która dodaje naszym paznokciom blasku, a przede wszystkim zasila je w składniki naturalne, takie jak: witaminy, kreatynę, pszczeli pyłek, a także krzemionkę z morza japońskiego. Dodatkowo świetnie wzmacnia ona paznokcie kruche, łamliwe i delikatne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *