Włosy i uroda

Błyszczenie twarzy to nie tylko problem u kobiet, które maja cerę tłustą czy mieszaną. Dotyka on zwłaszcza latem, nawet tych z cerą normalną. A jak radzą sobie z tym gwiazdy. Uroda to znaczy mieć idealna skórę, kiedy pokazujemy się np. przed obiektywem jest ona najbardziej widoczna. Wtedy też powinnyśmy użyć obowiązkowego transparentnego pudru. W świetle reflektorów kobiety sławne zadbają o urodę jeżeli zastosują na wieczorna galę perfekcyjny makijaż, który ochroni twarz przed świeceniem w reflektorach. Jako cienie do oczu, modne są kolory umiarkowane. Sprawdza się delikatne i kontrolowane rozświetlenie twarzy, dodające jej świeżości. Na tym wszystkim polega różnica pomiędzy błyszczącą cerą, a matową zdrową cerą, która sprawia, że nasza uroda tylko oddaje efekt młodości i piękna. Natomiast nadmiar pudru postarza i odejmuje wrażenie trendy. Podsumowując, możemy modnie świetnie się ubrać, ale wszystko zepsuje więdnąca uroda wraz z momentem błyskania fleszy. Warto więc dbać o look i dopasować np. brwi do fryzury, włosów i tęczówki.

Jeżeli uwielbiamy warkocze to już wiemy co najchętniej każda kobieta tego sezonu nosi. W tym roku przede wszystkim liczy się splot włosów wszelkiego rodzaju. Pod względem warkoczowego boom, możemy pleść dobierane albo też swobodne standardowe warkocze. Nie ważna jest tutaj estetyka byleby zachować urodziwy efekt i modny styl czesania na minione lato i przyszłą zimę. Każda fryzura tego typu będzie jak najbardziej pożądana na jakiejkolwiek imprezie, domówce.

Splot w bok podkreśli naszą urodę oraz doda efektownego blasku. Modnie poczujemy się wpinając ozdobną spinkę lub kokardkę. Jest wiele dodatków do włosów tj. sztuczny kwiatek na spince czy koraliki. Liczy się końcowy efekt, a jeżeli nie mamy ochoty na warkocz to jest jeszcze inne wyjście z sytuacji. Alternatywą dla wybrednych będzie po prostu stylowe zaczesanie włosów na bok, lub upięcie włosów z jednej strony. Uwydatnimy wtedy ładną biżuterię i długa powabną szyję. We wszystkim liczy się minimalny nieład co doda nam charakternego luzu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *